Napisz do nas!




Wyrażam zgodę na przetwarzenie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żadania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. ul. Ordona 1, 01-237 Warszawa

Kierownik Hurtowni

Marek Maciaszek
tel. 22 836 17 90 wew. 102
tel. kom. 601 173 163
hurtownia@profipartner.pl

Dział Nowoczesnych
Technik Pomiarowych

Piotr Juszczyk
tel. 22 836 17 90 wew. 103
tel.kom. 693 532 088
piotr.juszczyk@profipartner.pl

Dział Nowoczesnych
Technik Diamentowych

Tadeusz Osiadacz
tel. 22 836 17 90 wew. 104
tel. kom. 607 389 213
tadeusz.osiadacz@profipartner.pl

Dział Sprzedaży Detalicznej

Kamil Gadomski
tel. 22 836 17 96

tel. kom. 601 904 908
kamil.gadomski@profipartner.pl

Regionalni Koordynatorzy Sprzedaży
Jacek Jabłoński
tel. kom. 601 272 002
jacek.jablonski@profipartner.pl
Obsługiwany region: Polska południowo – wschodnia
Polska Północa
tel. kom. 601 272 000
Obsługiwany region: Polska północna
Paweł Ostrejko - Orzeszko
tel. kom. 601 072 273
paweł.ostrejko@profipartner.pl
Obsługiwany region: woj. kujawsko – pomorskie oraz łódzkie
Mazowsze i Podlasie
tel. kom. 607 550 077
hurtownia@profipartner.pl
Obsługiwany region: woj. mazowieckie, podlaskie i warmińsko-mazurskie
Wojciech Pochajda
tel. kom. 601 272 001
wojciech.pochajda@profipartner.pl
Obsługiwany region: Polska południowo – zachodnia