Leica Geosystems

LEICA GEOSYSTEMS - NIWELATORY OPTYCZNE, DALMIERZE LASEROWE

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich profesjonalnych rozwiązań, jak produkty firmy Leica Geosystems . Producent ten od wielu już lat słynie z dostarczania w pełni profesjonalnych urządzeń pomiarowych, takich jak np. dalmierze laserowe, dla licznych dziedzin budownictwa. Narzędzia Leica Geosystems wykorzystywane są w geodezji, budownictwie mieszkaniowym, pracach inżynieryjnych, różnych dziedzinach przemysłu i innych. Ze swej strony zapewniamy nie tylko dystrybucję, opartą na przejrzystych zasadach, lecz również specjalistyczne doradztwo.

W swojej ofercie posiadamy:

– dalmierze laserowe Leica Disto
– niwelatory elektroniczne
– niwelatory laserowe
– niwelatory liniowe
– niwelatory optyczne
– lasery krzyżowe
– wykrywacze instalacji podziemnych.

Prowadzimy także fachowe doradztwo oraz szkolenia, a na życzenie klienta sprowadzamy:

– teodolity
– tachimetry
– systemy sterowania maszynami.

Niezmiennie największym zainteresowaniem cieszą się dalmierze laserowe Leica Disto oraz niwelatory optyczne. Oferujemy Państwu 6 typów dalmierzy: D110, D2BT,X310, D510, D810 oraz S910. Najprostszy model D110 o dokładności pomiaru ±1,5 mm i zasięgu do 60 m charakteryzuje funkcjonalność i niewielkie gabaryty. Najnowszy model z serii to dalmierz S910 o zasięgu do 300 m, który wyposażony jest w cyfrowy celownik z 4-krotnym powiększeniem. Dzięki Leica DISTO S910 można wykonywać wszystkie pomiary z jednego punktu i jednocześnie zapisywać cyfrowo w postaci danych punktowych.

Niwelatory optyczne natomiast są to automatyczne urządzenia, idealne przy codziennych pracach inżynierskich. Doskonała optyka, intuicyjna obsługa i automatyczny kompensator, to tylko niektóre z zalet tego niwelatora.

Zapraszamy po więcej informacji na nasze strony dedykowane urządzeniom pomiarowym www.leica.waw.pl oraz dalmierzom laserowym www.disto.pl

Systemy sterowania maszynami

Niwelator laserowy Rugby

Dalmierz laserowy DISTO S910