DATA: 21-07-2019

Czwartego lipca market remontowo – budowlany Marcopol zorganizował „Dzień z Ekspertem” dla wszystkich swoich klientów oraz potencjalnie zainteresowanych osób. Pokazy i testy produktów zostały przeprowadzone w centrali firmy, przy sklepie mieszczącym się w miejscowości Chwaszczyno w województwie pomorskim. Jako wieloletni dostawca do wszystkich oddziałów tej firmy zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu.

Bogaty asortyment osprzętu do elektronarzędzi

Na naszym stoisku przede wszystkim można było dokładnie zapoznać się z osprzętem do elektronarzędzi niemieckiej marki Hawera typu wiertła udarowe, wiertła do metalu, wiertła do drewna, dłuta, brzeszczoty szablaste, brzeszczoty do wyrzynarek czy też dzień z ekspertem 2019 r.otwornice. Goście mieli okazję popracować tymi wszystkimi narzędziami i porównać ich profesjonalizm z konkurencyjnymi produktami. Wiertło udarowe Sharx SDS-plus biło wszystkie inne produkty na głowę w wierceniu w betonie zbrojonym. Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się także pozostałe wiertła do betonu Hawera – zarówno na uchwyt SDS-plus (wiertła Power LS Plus) jak i wiertła z uchwytem cylindrycznym (np. Active Power, Perfect Power lub wiertło uniwersalne Multi Construction).

Dalmierze laserowe

Nasza ekspozycja składała się również z szerokiej oferty dalmierzy laserowych dwóch oferowanych przez nas marek. Jesteśmy w elitarnej grupie polskich hurtowni posiadających w swoim asortymencie urządzenia pomiarowe marki Leica Geosystems, czyli między innymi dalmierze laserowe Leica Disto. Przedstawialiśmy osiem typów tych instrumentów o różnych parametrach, funkcjach i w różnych cenach. Tak przygotowana oferta pozwala na wybór urządzenia dostosowanego dokładnie do potrzeb użytkownika zarówno pod względem pracy jak i budżetu. Druga grupa dalmierzy laserowych w asortymencie firmy Profi Partner to nasza własna marka Profi System, która składa się z dwóch urządzeń dedykowanych dla osób niepotrzebujących instrumentów zaawansowanych technologicznie.

Tarcze diamentowe, wiertnice i korony diamentowe

Oferta Profi Partner zwiększa się sukcesywnie o nowe produkty z techniki diamentowej. Do asortymentu wprowadzamy zarówno nowe tarcze diamentowe, korony diamentowe do wiercenia w betonie lub betonie zbrojonym, jak i wiertnice, mini kafary oraz szlifierki podłogowe. Szczególnie dumni jesteśmy z naszej szerokiej ofert tarcz diamentowych, w której asortymencie znajdują się:

  • Tarcze diamentowe do cięcia betonu i betonu zbrojonego
  • Tarcze diamentowe do cięcia granitu i twardych materiałów.
  • Tarcze diamentowe do cięcia materiałów budowlanych
  • Tarcze diamentowe do cięcia asfaltu
  • Tarcze diamentowe do cięcia ceramiki, marmuru i dachówek
  • Tarcze diamentowe do szlifowania betonu i innych materiałów budowlanych
  • Uniwersalne tarcze diamentowe do cięcia materiałów budowlanych.

 

„Dzień z Ekspertem” w firmie Marcopol był wspaniałą okazją do poznania klientów ostatecznych, rozmów z nimi, wysłuchania opinii oraz ich ewentualnych uwag. Na pewno w przyszłości jeszcze raz chętnie weźmy udział w takim spotkaniu.