Witamy na stronie firmy Profi Partner z siedzibą w Warszawie Ursus przy ul. Posag 7 Panien 6. Sprzedaż hurtowa i dystrybucja narzędzi to nasza główna działalność. Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, czy dobrze trafiliście i czy szukacie właśnie takiej firmy jak nasza zaraz udowodnimy, że warto z nami współpracować!

Hurtownia narzędzi Profi Partner

hurtownia narzędzi warszawa ursus posag 7 panien 6

        Istniejemy na polskim rynku od 2010 roku i zatrudniamy doświadczonych specjalistów. W swojej ofercie posiadamy tylko produkty o najwyższej jakości, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie z producentami, którzy są światowymi liderami w swojej dziedzinie. Naszym celem jest wprowadzanie na polski rynek narzędzi nowoczesnych, a zarazem ekonomicznych. Dzięki temu gwarantujemy brak wojny cenowej w sieci dystrybucji, co wprost przekłada się na zwiększenie zysków ze sprzedaży oferowanych przez nas produktów. Jednocześnie zapewniamy jasne procedury rozpatrywania reklamacji, dzięki czemu cały proces jest szybki i bezstresowy. Dodatkowo jesteśmy dumni z naszego bogato zaopatrzonego magazynu, który pozwala na bardzo sprawny system realizacji zamówień. Dzięki temu podejmując współpracę z hurtownią narzędzi Profi Partner Państwa firma może bardzo szybko zaoferować swoim klientom rozwiązanie dopasowane do ich potrzeb. Tym samym zadowoleni klienci wrócą po kolejne zakupy a Państwa sklep będzie odnotowywał coraz większe zyski.

Hurtownia narzędzi – Oferta

        Dysponujemy szerokim asortymentem i bogato zaopatrzonym magazynem, abyśmy mogli mieć pewność, że od ręki zrealizujemy każde Państwa zamówienie. Oferujemy specjalne rabaty dla dystrybutorów, a także atrakcyjne ceny dla klientów indywidualnych.

Hurtownia Profi Partner to pięć działów:hurtownia narzędzi warszawa ursus elektronarzędzia bosch

  • hurtownia akcesoriów do elektronarzędzi (niemieckiej marki Hawera oraz Magna – wiertła, bity, tarcze, brzeszczoty, otwornice)
  • dział nowoczesnej techniki pomiarowej (z produktami firmy Leica Geosystems oraz Profi System – dalmierze laserowe, niwelatory, teodolity itp.)
  • dział nowoczesnej techniki diamentowej (z asortymentem Lissmac, Solga Diamant, Profi Cut – wiertnice, maszyny do cięcia, tarcze diamentowe, korony diamentowe)
  • dział narzędzi do obróbki drewna (oferujący narzędzia włoskiej firmy Stark oraz niemieckich marek KWO i Wirutex)
  • dział sprzedaży detalicznej wszystkich powyższych produktów oraz elektronarzędzi (Bosch, Milwaukee i Fisher).

Wszystkie wyżej wymienione produkty można obejrzeć i kupić w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy!

Hurtownia narzędzi – Magazyn

        Od roku 2018 posiadamy duży, nowoczesny magazyn w Warszawie. Dzięki temu gwarantujemy natychmiastową realizację zamówień, co nas wyróżnia na tle konkurencji. Rozumiemy, jak ważne jest mieć zamówienie na czas, szczególnie wtedy gdy narzędzia są potrzebne do pilnych prac budowlanych. Dlatego zamówienia złożone do godziny 13:00 są wysyłane tego samego dnia. Tym samym zapewnią państwo swoim klientom ciągłość pracy a swojej firmie szybki zysk.

Hurtownia narzędzi – Profesjonalne doradztwo

        Zapewniamy pierwszorzędną obsługę klienta prowadząc oprócz standardowej sprzedaży profesjonalne doradztwo dotyczące naszej branży. Pomożemy w wyborze odpowiedniego narzędzia specjalnie dla Państwa potrzeb. Możemy to  zagwarantować, ponieważ łączymy szeroką ofertę ze specjalistyczną wiedzą naszych pracowników. Właśnie dlatego kupując narzędzia w hurtowni Profi Partner oprócz samych produktów dostaną Państwo wiedzę jak efektywnie i sprawnie z nich korzystać, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu i lepsze doradztwo swoim klientom.

Hurtownia narzędzi – Prezentacje produktów

hurtownia narzędzi warszawa ursus wiertla udarowe        W przypadku wątpliwości jak prawidłowo używać danego produktu zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Posag 7 Panien 6 w Warszawie Ursus. Zaprezentujemy Państwu prawidłowe użytkowanie danego narzędzia. Jednocześnie nasz zespół Regionalnych Koordynatorów Sprzedaży pracujących na terenie całej Polski może do Państwa przyjechać i zrobić prezentację w Państwa sklepie. Proponujemy też organizację  całodniowych dni otwartych w celu przedstawienia oferty klientom odwiedzającym sklep. Pozwala to uatrakcyjnić ofertę oraz przyciągnąć większą ilość klientów co przekłada się na większe dochody Państwa firmy.

Hurtownia narzędzi – Wsparcie marketingowe

        Już od początku współpracy z nami macie Państwo zapewnione kompleksowe wsparcie marketingowe. Posiadamy podświetlane regały, zestawy prezentacyjne, ekspozytory przykasowe, kasetony, banery oraz pozostałe materiały potrzebne do ekspozycji i prezentacji produktów. Profi Partner to firma elastyczna, więc jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i chętnie podejmiemy się nowych projektów bazujących na nich. Dzięki temu Państwa sklep zyska profesjonalny wygląd i lepszą widoczność. Właśnie dlatego zwiększy się liczba wizyt klientów a co za tym idzie zwiększą się obroty.

Hurtownia narzędzi – Sklepy patronackie

        Istnieje możliwość nawiązania z nami współpracy na zasadzie sklepu patronackiego Hawera. Oznacza to, że jeżeli zobowiążecie się Państwo, że nasz osprzęt będzie jedynym w Państwa sklepie to otrzymacie od nas dodatkowe wsparcie:

  • po pierwsze pomożemy wybrać atrakcyjny asortyment
  • po drugie zapewnimy aktywny marketing łącznie z oznakowaniem sklepu i jego witryn
  • po trzecie zaoferujemy specjalne rabaty.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z nami i przekonania się, że tylko u nas znajdziecie Państwo wysokiej jakości produkty, profesjonalną obsługę oraz natychmiastową realizację zamówień!

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego sklepu osobiście:

Hurtownia narzędzi Profi Partner
Posag 7 Panien 6
Warszawa Ursus
Teren zajezdni autobusowej Mobilis