DATA: 13-06-2018

Firma Profi Partner zaprosiła swoich najlepszych Klientów do wspólnego wyjazdu do Białki Tatrzańskiej, skorzystania z atrakcji tego uroczego miejsca, a przede wszystkim do obejrzenia po raz pierwszy nowych produktów diamentowych marki Hawera.

Białka Tatrzańska słynie przede wszystkim ze wspaniałych stoków narciarskich oraz z basenów termalnych. Klienci Profi Partner korzystali zarówno z jednych jak i drugich atrakcji. Jednocześnie mieli okazję do wspólnych zabaw i integracji podczas kuligu oraz nauki kierowania psim zaprzęgiem. Jeden z wieczorów upłynął w klimacie biesiady do której przygrywała kapela góralska, natomiast drugi wieczór to tańce i zabawa do białego rana przy muzyce dyskotekowej.

Oficjalna część spotkania składała się z części prezentacyjnej i części warsztatowej podczas której uczestnicy mogli osobiście wypróbować nowe produkty na specjalnie przygotowanych stanowiskach testowych. Oprócz produktów marki Hawera Klienci mieli okazję do pracy z takimi urządzeniami pomiarowymi jak dalmierze laserowe czy niwelatory.

Spotkanie firmy Profi Partner z Klientami w Białce Tatrzańskiej trwało trzy dni i okazało się znakomitym forum wymiany informacji, poglądów i doświadczeń między specjalistami. Przedstawiciele firmy Profi Partner zaprezentowali się jako doświadczeni i kompetentni doradcy, elastyczni i otwarci na wszelkie uwagi oraz pomysły dotyczące współpracy handlowej.

 

bt1